Kolce przeciw ptakom.
Zabezpieczenie balkonu, które uniemożliwi przysiadywanie ptaków na krawędziach i poręczach oraz brudzenie odchodami powierzchni.
Przystosowane są do montażu nie tylko na balkonach tarasach ale również pozwalają zabezpieczyć rynny, parapety. Stosowane są w miejscach trudno dostępnych na gzymsach i elewacji budynku. Stanowią naturalną widoczną barierę, skuteczną cały rok w każdych warunkach pogodowych, jednocześnie dzięki tępo zakończonej końcówkach drutu nie ranią ptaków i są dla nich bezpieczne. Stosujemy różne rodzaje kolców, które dają skuteczne zabezpieczenie powierzchni przed dostępem dla dużych i małych ptaków. Charakteryzują się starannością wykonania w różnych odmianach kolorystycznych, dzięki czemu nie szpecą budynku a dla ptaków są widoczną przeszkodą, która je odstrasza. Dodatkową zaletą kolców jest ich łatwy montaż co powoduje, że czas realizacji zlecenia u klienta jest krótki.

Siatki na ptaki.

Montaż siatki na ptaki to bardzo skuteczną metoda zabezpieczenia dużych przestrzeni i ochrony elewacji budynków przed ptakami. Siatka sprawdza się również gdy potrzebujemy zabezpieczyć wnętrze dziedzińca wewnątrz zabudowań, nad którą rozkładana jest wisząca konstrukcja z siatki mocowana o budynki.

Alternatywa dla odstraszaczy dźwiękowych.
Siatki przeciw ptakom służą do skutecznego zabezpieczyć budynku tj. mieszkalnego, gospodarczego, zabytkowego jak również hali produkcyjnej, zakładu, a także ochrony elewacji kościoła, dziedzińca, balkonu oraz obiekty użyteczności publicznej.

Montowane siatki charakteryzują się wysoką estetyką, kolorem dopasowanym do elewacji, a także wytrzymałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. W ofercie dostępne są siatki o zróżnicowanej średnicy oczka, od małych chroniących balkon przed wróblami po większe jako zabezpieczenie przed gołębiami.

Kotara jako ochrona wnętrza przed wlatywanie ptaków do środka. Kotara przeciw ptakom zabezpiecza przed ptakami na magazynie, sklepie, hali. Kotara na ptaki sprawdza się wszędzie tam gdzie wymagane jest utrzymanie najwyższych standardów czystości i higieny, szczególnie w przemyśle spożywczym i przy kontakcie z żywnością.

Jak zabezpieczyć balkon przed ptakami?

Jak ochronić budynek przed zniszczeniem elewacji przez ptasie odchody?

Ile kosztuje siatka i kolce przeciw ptakom ?

Kolce i siatka. Kontakt tel. 504-746-203, Wrocław.

http://sprzataniepogolebiach.pl/kontakt/